Просування в соціальних мережах (SMM)

Просування в соціальних мережах (SMM) від компанії SEO Smart – це збільшення впізнаваності бренду, трафіку на Ваш сайт, постійна комунікація з цільовою аудиторією, підвищення лояльності до бренду та отримання зворотного зв’язку від клієнтів. Також ми займаємося контекстною рекламою в соціальних мережах для залучення більшої кількості клієнтів для Вашого бізнесу.

Просування в соціальних мережах сайтів, орієнтованих на генерацію продажів – це комплекс завдань, які вирішуються одночасно з пошуковою оптимізацією. У цього процесу є важлива особливість, яка полягає в залежності позицій пошукової видачі від відвідуваності, так званої “авторитетності” ресурсу, і можливості прямого впливу SMM просування та реклами в соціальних мережах на конверсію і зростання продажів з сайту.

Про послугу:

Ціна: від 3500 грн./міс.*

Термін: від 1 місяця.

Результат: стрімке збільшення фоловерів, цільові переходи на ваш сайт, зростання конверсії

* в послугу включена тільки робота фахівців, рекламний бюджет оплачується додатково

В рамках SMM просування ми робимо:

ПУБЛІКУЄМО КОНТЕНТ

Наповнюємо сторінку компанії постами з цікавим контентом

ЗБІЛЬШУЄМО КОНВЕРСІЇ

Збільшимо трафік і конверсію з соціальних мереж.

СТВОРЮЄМО СТОРІНКУ

Створюємо сторінку компанії в Facebook і оптимізуємо її.

АНАЛІТИКА

Аналітика та звітність по всіх етапах роботи. Аналіз ефективності. Рекомендації.

ПРОВОДИМО РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ

Налаштовуємо та рекламуємо в Facebook ваші пости, сайти, послуги і т.д.

ТАЄМНИЙ ПОКУПЕЦЬ

Протестуємо роботу всіх служб сайту/компанії для виявлення проблем.

Практика роботи з соціальними мережами стала особливо актуальною після того, як велика кількість, якщо не переважна більшість користувачів інтернету, стало сприймати мережу як паралельний простір, життя в якому не менш інтенсивне та насичене, ніж фізична реальність.

Можливості і переваги методів SMM маркетингу

SMM маркетинг будується на принципах, які лягли в основу самих соціальних мереж:

  • екстериторіальність – незалежність від місця розташування користувача, групи, магазину;
  • довірливість – при правильній, психологічно відпрацьованій подачі матеріалів, спрацьовує принцип особистої участі і довіри, а встановлення таких відносин сприяє зростанню продажів;
  • поширення інформації по ланцюжку з відгалуженнями – цьому сприяє сама структура мережі і система сповіщення користувачів про дії їхніх друзів і те, що відбувається в спільнотах;
  • можливість використання рекламних інструментів, що надаються самою мережею, для залучення уваги, брендування і подальшого просування.

Управління репутацією в соціальних мережах дає змогу сформувати образ вашого бізнесу і постійно підтримувати контакт з користувачами, оновлювати інформацію про товари і пропозиції, встановити високий рівень клієнтської лояльності.

Послуги з SMM просуванню та підтримці в соцмережі

Принципи та методи SMM маркетингу – це набір професійних підходів, які реалізуються на основі глибокого розуміння психології користувача і структури соціальних мереж. Описати це докладно в невеликій статті неможливо. Якщо вас цікавлять деталі, зв’яжіться з фахівцями SEO Smart, задайте питання і отримаєте повне уявлення про нашу послугу.

Ми готові створити групи в соціальних мережах, просувати вашу рекламу, підтримувати зв’язок з користувачами і вести сторінки вашої компанії з постійним оновленням. Вартість послуг просування сайту в соцмережі розраховується індивідуально, з урахуванням ваших запитів і профілю діяльності.

[kkstarratings]