Що таке супровід сайту

супровід сайту

Сьогодні практично кожна комерційна компанія чи організація має власний сайт в інтернеті. Для динамічного розвитку інформаційного носія одного якісного створення сайту недостатньо, через те, що кожен проєкт потребує постійного інформаційного та технічного супроводу. Саме комплексний супровід – це той процес, без якого не може обійтися жоден веб – ресурс. Періодичне оновлення контенту, забезпечення функціональної роботи і постійна корекція дозволяють створювати сайти цікавішими і конкурентоспроможними.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН СУПРОВІД САЙТУ?

Спочатку, супровід мережевого проекту дозволить власнику орієнтуватися в своїх діях і розуміти, що слід робити для поліпшення позицій.

Відповідно, для того щоб володіти корисною інформацією про відвідуваність, знати кількість переходів і які саме сторінки користуються підвищеним інтересом з боку користувачів, оптимізаторами рекомендується встановлювати спеціальні сервіси, так названі “лічильники статистики”. Найбільш популярними є Яндекс Метрика і Google Analytics. Ці сервіси здатні надати велику кількість важливої ​​інформації стосовно цільового трафіку – вік, категорія, по яких запитах здійснений перехід, час проведений на сайті. І згідно з цими аналітичними даними, власник сайту володіє достовірною інформацією і може своєчасно відреагувати у разі різкого падіння трафіку. Адже саме завдяки цій конструктивній інформації надається можливість з’ясовувати, які сторінки вимагають термінового доопрацювання в кращу сторону.

Підтримка і супровід сайту полягає в проведенні постійної роботи з оптимізації сторінок. Адже роботу з сайтом поверхнево можна порівняти з нескінченним ремонтом, так і інформаційний ресурс потребує постійної корекції, поліпшення структури, оновленні інформаційного поля. Алгоритми систем пошуку постійно міняються, і сьогодні, з огляду на високий рівень конкурентності недостатньо мати кілька якісних і унікальних статей, які заточені під певну групу ключових запитів. Оновлюючи контент, не варто забувати міняти ключові словосполучення. Це основне правило успішності і популярності.

ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД САЙТІВ

Технічний супровід передбачає поліпшення юзабіліті, забезпечення високої швидкості завантаження сторінок, роботу по відображенню в різних браузерах. Безумовно, якщо контролювати рівень відвідуваності за рахунок спеціалізованих сервісів, проводити роботу по оновленню контенту, то в цьому випадку навіть початківець зможе впоратися самостійно. На відміну від технічного супроводу, яке вимагає кваліфікованого підходу. Це дуже важливо, тому що якщо, наприклад, через проблеми з хостингом сайт втратив відвідуваність, а значить, скоротився показник продажів, то цей втрачений прибуток іноді набагато вище цін на послуги з технічного супроводу у фахівців. Таким чином, не варто розраховувати тільки на свої сили, а краще довірити проведення основних робіт досвідченим веб-майстрам.